• Turimas kiekis: Išparduota
  • Prekės kodas: K0039
  • + Į norų sąrašą
Kiekis: + -

Intensyvus serumas su ginkmedžio ekstraktu 4X Bio-Essence 30 ml

Kaina: 12.00€

Kaina be PVM: 9.92€

Intensyvus serumas sudėtyje turi net 4 unikalius komponentus : ginkmedžio medžio žievės ekstraktą, traneksamo rūgštį, alfa arbutiną ir kodžiko rūgštį. Lengvos konsistencijos, neriebus ir greitai įsigeriantis serumasintensyviai šviesina bei lygina odos spalvą, suteikia odai natūralaus švytėjimo.

Serumas su 4-iais intensyviai veikiančiais komponentais veikia tiek vidinius tiek išorinius odos sluoksnius.

Poveikis :

  • Aplinkos veiksniai neigiamai veikia mūsų odą, skatina odos sausumą bei silpnėjantį atsparumą. Todėl privalote odai pagelbėti kovojant su neigiamais veiksniais ir tai galite padaryti šio intensyvaus serumo pagalba. Jame esantys natūralūs augaliniai komponentai (ginkmedžio medžio žievės ekstraktas bei kodžiko rūgštis) efektyviai sustabdo perteklinę melanino gamybą ir taip sumažina tamsių dėmių atsiradimą.

  • Suvienodina veido odos atspalvį ir suteikia jai natūralaus gyvybingumo.

  • Atstato odos drėgmės balansą, atgaivina ir atjaunina pavargusią ir suglebusią veido odą.

  • Pigmentinės dėmės visiems laikams iššviesinamos dėka traneksamo rūgšties ir alfa arbutino. Nesvarbu kokios prigimties bebūtų dėmės, ar saulės poveikio ar amžiaus įtakotos ar odos įgimto polinkio strazdanoms - negailestingai laimėsite šią kovądėka intensyvaus serumo.


Naudojimas :

Naudokite du kartus per dieną. Užtepkite pirštų galiukais veido odą plonu sluoksnio serumo. Antrąjį sluoksnį užtepkite ant probleminių vietų (dėmių, strazdanų ir kt.). Geriausių rezultatų pasieksite, jei naudosite po odos šveitimo Bio-essence šveitikliu su bičių pieneliu ir ATP ir intensyvų kursą derinkite kartu su dieniniu bei naktiniu kremais su ginkmedžio ekstraktu.

Gamintojas BIO-ESSENCE. Singapūras


Sudėtis:

Tanaka Extract™, Tranexamic Acid, Arbutin, Kojic Acid


 

(0) Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Vardas: Atsiliepimas: Pastaba: HTML nėra palaikomas! Įvertinimas: Blogas Geras Įveskite saugos kodą: