Atsiskaitymo būdai

Galimi atsiskaitymo už prekes būdai

  • Naudojantis elektronine bankininkyste:

Užsakymo žingsnyje pasirinkus „Apmokėjimo būdas“ Elektroninė bankininkystė sistema nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.Sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą. Mokėjimas įskaitomas iškart ir Jūsų užsakymas pradedamas vykdyti.

Naudodamiesi elektonone bankininkyste paslauga už prekes saugiai ir greitai galite atsiskaityti per vieną iš šių bankų - AB Šiaulių bankas, AB Nordea bankas, AB Danske Bank, AB Citadele bankas, AB DNB bankas, AB SEB bankas, AB bankas "Swedbank", Medecinos bankas.

  • Banko pavedimu :

Pirkėjas suformuoja pavedimą pagal išrašytą sąskaitą savo banko sistemoje ir perveda reikiamą pinigų sumą į rekvizituose nurodytą „Natūrėja“ sąskaitą.

Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti užsakymo numerį.

  • Mokėjimas grynais kurjeriui, prekių pristatymo metu :

Prekių pristatymo metu galite sumokėti grynais tikslią užsakyme nurodytą sumą kurjeriui.

Šios paslaugos papildomas mokestis : 2 EUR.

  • Mokėjimas grynais prekių atsiėmimo metu biure, Vilniuje :

Už prekes galite sumokėti atvykę į atsiėmimo punktą. Prašome turėti tikslią pinigų sumą pagal užsakymą.

  • Pirkimas išsimokėtiani :

Galima pirkti išsimoketinai per trys mėnesius, pasrašant pirkimo išsimoikėtinai sutartį. Sutartį galite pasirašyti elektroninių parašu arba atvykti į įmonės ofisa adresu J. Dobkevičiaus 8-202, Vilnius. Sutarties paruošmo mokestis - 10 Eur.

Galite parašyti mums į el.p.: info@natureja.lt. Mes Jums paruošime sąskaitą-faktūrą ir po apmokėjimo išsiusime Jums prekės.

Taip pat galite parašyti mums žinutę tel. 868509663, nurodykite norimos prekės kodą, savo vardą ir pristatymo budą. Mes Jums paruošime sąskaitą-faktūrą ir po apmokėjimo išsiusime Jums prekės.

Rekvizitai :

UAB "VICTORIA LUX"

Įm.k.: 302756800

PVM k.: LT100006882112

AB DNB bankas ; b.k. 40100

A.s. LT814010049501223032

AB SWED bankas ; b.k. 73000

LT587300010140115124