Odos problemos? Išmėginkite ginkmedį!

Odos problemos? Išmėginkite ginkmedį!

 

Dviskiaučio ginkmedžio, lotyniškai vadinamo Ginkgo biloba, o šiek tiek poetiškai - „paparčio   medžiu“, lapai yra plačiai naudojami medicinoje ir puikiai žinomi dėl savo atmintį gerinančių bei kraujotaką skatinančių savybių. Tačiau kosmetikoje ginkmedis taip pat turi ne prastesnę reputaciją ir yra puiki natūralių odos priežiūros priemonių sudedamoji dalis. Ginkmedžio lapų ekstraktą verta prisiminti tiek įvairių odos negerovių prevencijai, tiek norint išsigydyti pažeistą odą ir džiaugtis puikia jos išvaizda. Tad kokioms odos problemoms užpuolus galima ieškoti išsigelbėjimo kosmetikos priemonėse su šio unikalaus augalo ekstraktu?

 

·      Odos senėjimo požymiai: raukšlės, pigmentinės dėmės, papilkėjusi, pavargusi, suglebusi, neelastinga oda. Ginkmedis pasižymi antioksidacinėmis savybėmis: jame esantys stiprūs antioksidantai flavanoidai saugo ląsteles nuo audinius pažeidžiančių laisvųjų radikalų, skatina kolageno gamybą, efektyviai mažina raukšles, suteikia odai elastingumo ir stangrumo. Jauninančios ginkmedžio savybės itin gerai atsiskleidžia derinyje su ženšeniu, žaliąja arbata arba medumi. Ginkmedis veikia kaip natūralus filtras nuo kenksmingų ir senėjimą greitinančių UV spindulių. Be to, produktai su ginkmedžiu šviesina pigmentines dėmes ir užkerta kelią naujų atsiradimui. Tad šį senėjimo procesus efektyviai sulėtinantį augalą galima drąsiai vadinti jaunystės saugotoju ir tikru jaunystės eliksyru.

·      Išsausėjusi, išsekusi oda. Antioksidantai, esantys ginkmedyje, ne tik veiksmingai lėtina odos senėjimą, tačiau ir skatina haliurono rūgšties, kuri užtikrina odos drėkinimą, atstato drėgmės balansą, gamybą. Ginkmedžio lapų ekstraktas taip pat maitina odą. Ji įgyja sveiką atspalvį ir švytėjimą, atrodo gyvybinga, tampa šviesesnė ir skaistesnė.

·      Paraudusi oda, išsiplėtę kapiliarai. Ginkmedis sėkmingai ramina odą, apsaugo ją nuo paraudimų ir gelbsti gydant išsiplėtusius kapiliarus. Ginkmedžio lapų ekstraktas sumažina kapiliarų sienelių įtampą ir stiprina jas, palaiko kapiliarų elastingumą, mažina jų pralaidumą, stimuliuoja kraujotaką, audinių prisotinimą deguonimi, pagerina kraujo tekėjimą, aktyvina ląstelių medžiagų apykaitos procesus, tonizuoja odą. Būdamas natūralus saulės filtras, ginkmedis apsaugo odą ne tik nuo senėjimo, bet ir nuo nepageidaujamų paraudimų.

·      Odoje vykstantys uždegiminiai procesai. Ginkmedis pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis ir susilpnina faktorius, sukeliančius uždegimus. Ginkmedžio lapų ekstraktas taip turi antibakterinį ir antigrybelinį poveikį. Todėl produktai, kuriuose yra ginkmedžio lapų ekstrakto, gali pasitarnauti gydant aknę, raudonuosius spuogus, egzemą ar atopinį dermatitą. Kosmetiką su ginkmedžiu verta rinktis ne tik gydymo metu, bet ir norint pašalinti minėtų ligų sukeltas pasekmes, gydant pasilikusias spuogų žymes, sudirgusią, nelygią odą.

·      Nešvari, riebaluotis linkusi oda. Dėl natūralių antibakterinių savybių ginkmedis efektyviai šalina nešvarumus, valo odą ir padeda išlaikyti ją švarią. Dėl šios priežasties ginkmedis dažnai įeina į valomųjų kaukių sudėtį. Ginkmedžio lapų ekstraktas reguliuoja riebalinių liaukų veiklą ir gali būti naudojamas sprendžiant riebios odos problemas. 

Siūlome pasirinkti priemonių su ginkmedžio ekstraktu.