Grožio patarimai

Odos priežiūra žiemą – ką svarbu žinoti?
Odos priežiūra žiemą – ką svarbu žinoti?   Žvarbūs, o pastaraisiais metais ir itin permainingi žiemos orai – tikras iššūkis mūsų organizmui. Žinoma, nuo žiemos išdaigų kenčia ir oda: ją gairina šaltis ir vėjas, džiovina sausas patalpų oras, temperatūrų svyravimai irgi neišeina į naudą. Jei norime išlaikyti sveiką ir gražią odą, būtina kovoti su žiemos sezono negerovėmis ir šiuo metu ją ypač lepinti. O tam yra galybė būdų ir patarimų:   Drėkinti, drėkinti, drėkinti!  Drėkiklis būtinas nuolat, tačiau žiemą jį užmiršti – tiesiog nuodėmė. Atkreipkite dėmesį, ar drėk..
Skaityti plačiau
Komentarai (0)
5 svarbiausi elementai sveikai odai
Oda yra bene geriausias mūsų organizmo būklės indikatorių. Raukšlės, pernelyg sausa ar riebi oda, spuogai ir uždegimai yra pirmieji netinkamos mitybos ženklai. Žinoma, tikėtis stebuklų iš kosmetikos priemonių yra lengviau nei kapstyti gilesnes problemos priežastis. Tačiau, jokios kosmetikos priemonės nebus efektyvios jeigu jūs nuodysite organizmą iš vidaus. Sureguliavę mitybą galite ramia sąžine naudoti natūralią kosmetiką – oda bus visapusiškai aprūpinta!   Neseniai atlikti tyrimai parodė, kad tam tikri vitaminai, mineralai ir antioksidantai yra būtini mūsų odai, kad ją išlaikytume..
Skaityti plačiau
Komentarai (0)
Kaip išsaugoti odos jaunystę?
Kaip išsaugoti odos jaunystę?   Bėgantys metai netrunka palikti pėdsakus mūsų išvaizdoje. Kad ir kaip to nesinorėtų, senėjimo procesas itin sparčiai paveikia odą: ji papilkėja, netenka elastingumo, ima vysti, atsiranda raukšlių. Kaip to išvengti ir kuo ilgiau puikuotis lygia, gaivia, švytinčia oda? Atitolinti ir pristabdyti odos senėjimą tikrai įmanoma – tereikia kruopščiai laikytis šių patarimų, neužmiršti pozityvaus nusiteikimo, geros nuotaikos, ir odos jaunyste galėsite džiaugtis ilgai. ·       Pilnavertė mityba. Svarbu, kad racione netrūktų produ..
Skaityti plačiau
Komentarai (0)
Kaip išvengti spuogų? TOP 10 efektyvių būdų
1. Nelieskite veido rankomis   Atrodo paprasta taisyklė, bet visgi tik maža dalis žmonių sugeba sąmoningai neliesti veido rankomis. Atkreipkite dėmesį, kaip dažnai pasikasot ausį, braukiate pirštais per lūpas ar tiesiog liečiat veidą - tikriausiai nustebsite. O rankos mūsų įrankis jausti pasaulį, liečiame viską ir visus, todėl ant jų susirenkame įvairiausias bakterijų ir virusų kolonijas. Paspaudėt durų rankeną - sveikinam, įsigijot mažiausiai keliolikos rūšių bakterijų kolonijų pavyzdžių, parašėt elektroninį laišką  - štai papildėt delnus dar šimtais tūkstančių augintinių. O p..
Skaityti plačiau
Komentarai (0)
Kaip rūpintis oda vasarą? 11 svarbių patarimų
Dieviname vasarą, nes ji suteikia nerūpestingumo, galimybių smagiai praleisti laiką ir džiaugtis malonia šiluma bei saule. Tačiau mums besidžiaugiant saulės voniomis, oda be abejonės kenčia. Saulė skatina ankstyvą odos senėjimą, raukšlių formavimąsi, pigmentines dėmes, odos sausėjimą ir netgi padidina riziką susirgti odos vėžiu. Šiuo maloniuoju sezonu, privalome yptingai rūpintis oda ir galvoti apie pasekmes. Pateiksime papastų žingsnelių seką, atidžiai perskaitykite ir pasitikėkite rekomendacijomis.     1.      Svarbu suprasti kokie saulės spindul..
Skaityti plačiau
Komentarai (0)
Veido kremo įmasažavimo patarimai
..
Skaityti plačiau
Komentarai (0)