• Turimas kiekis: Prekė sandėlyje
  • Prekės kodas: PK0084
  • + Į norų sąrašą
Kiekis: + -

Prietaisas akių zonos odos priežiūrai

Kaina: 180.00€ 80.00€

Jūs sutaupote - 100.00€

3-in-1 Multifunctional Eye-care Reviving yra mažas rašiklio formos grožio prietaisas, kurį galima naudoti net keletui akių zonos odos procedūrų. Viename prietaiso gale yra besisukantis rutuliukas, kitame – metalinis ultragarso antgalis. Tik dviem žingsniais bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje galite lengvai:

- Giliai pamaitinti odą, kad ji būtų gerai sudrėkinta;

- Sutvirtinti ir patobulinti odos struktūrą;

- Panaikinti vadinamąsias „varnos kojas“ ir kitas raukšles;

- Pašviesinti tamsius paakius, sumažinti maišelius po akimis ir patinimą;

- Valyti ir detoksikuoti limfų sistemą.

Technologijos, kurias parinkome prietaisui, yra 3M Hz ultragarsas, jonų laidumo procedūra ir šiluminis masažas. Kliniškai įrodyta, kad jos yra saugios ir efektyvios bei tinka visiems odos tipams. Tik kelių minučių procedūra pažadins jūsų akių grožį ir jaunystę.

- 3M Hz ultragarsas: valo ir detoksikuoja limfų sistemą, naikina vandens ir riebalų perteklių aplink akis, vizualiai pakelia ir sutvirtina odą.

- Jonų laidumo procedūra: sustiprina jūsų naudojamų odos priežiūros priemonių poveikį giliai „įstumdama“ jas į odą, drėkina odą, šviesina tamsius paakius ir mažina maišelius po akimis.

- Šiluminis masažas: 40oC (±2oC) šildymo sistema mažina įtampą akių zonoje, pagerina kraujotaką kapiliaruose aplink akis, naikina raukšles, „varnos kojas“ ir gražina jūsų akims švytėjimą.

- Akupunktūros taškų stimuliavimas: judinant prietaisą aplink akis, jis stimuliuoja akupunktūros taškus, taip atnaujindamas odą, mažindamas maišelius po akimis ir paburkimą.

 

(0) Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Vardas: Atsiliepimas: Pastaba: HTML nėra palaikomas! Įvertinimas: Blogas Geras Įveskite saugos kodą: