Kuo ypatinga spanguolių ekstrakto turinti kosmetika?

Miškas dovanoja daug puikių gėrybių, kurias galime naudoti ne tik namų jaukumui kurti ar maistui ruošti, bet ir sveikatai bei grožiui puoselėti. Norint įgyvendinti paskutiniuosius tikslus, tereikia tik žinoti, ką pasirinkti. Ne paslaptis, kad miške tam tikrais metų laikais galime rasti uogų, pasižyminčių puikiomis savybėmis. Kai kurios iš jų – tikras stebuklas mūsų odai. Spanguolės – viena iš daugelio miško dovanų, prinokstančių vasaros pabaigoje. Pastarosios yra ne tik gardžios bei tinkamos maistui ruošti, bet ir puikiai odos būklei užtikrinti. Būtent dėl šios priežasties gaminama  kosmetika su šių uogų ekstraktu. Pastaroji turi daug privalumų, tad tik belieka juos išvardinti.

 

Trumpai apie šias uogas

Uogos subręsta rugpjūčio mėnesį, o mūsų šalyje spanguolynai yra skaičiuojami dešimtimis. Tamsiai raudonos spalvos uogelėse, padovanosiančiose daug atspalvių jūsų gaminamiems patiekalams, slypi milžiniška galia ir jūsų grožiui. Skiriamos trijų rūšių spanguolės: paprastosios, smulkiauogės bei stambiauogės, tuo tarpu kosmetikos gamybai idealiai tinka pirmosios  rūšies uogos. Įdomu tai, kad  iš pririnktų uogų ir namų sąlygomis, pridėjus keletą komponentų, nesunkiai galima pasigaminti vieną kitą grožio priemonę. Vis dėlto, jei norite  pačių geriausių rezultatų, pirmenybę reikėtų teikti profesionalų sukurtiems gaminiams.

 

Vitamino C užtaisas

Šiose uogose – ypač daug vitamino C. Ko gero, jau žinote, kad tie, kurie kartu su maistu gauna pakankamai šio vitamino, kur  kas rečiau serga  peršalimo ligomis, gali pasigirti  ženkliai stipresniu imunitetu, žmogus jaučia didesnį jėgų bei energijos antplūdį ir net pačiomis niūriausiomis rudens dienomis neaplenkia puiki nuotaika. Negalima nepasakyti, kad šis vitaminas yra ypač svarbus ir odos būklei: jei jo gaunama pakankamai, oda būna skaisti,  šviesi, spartėja jos atsinaujinimas bei kolageno sintezė, mažėja šlakų bei pigmentinių dėmių. Pageidaujate, kad vitamino C poveikis būtų abipusis, t.y., galėtumėte džiaugtis ne tik tvirtesne sveikata, bet ir tobulai atrodančia oda? Tokiu atveju teks  ne tik valgyti daug produktų, kuriuose yra šio vitamino,  bet ir pasirūpinti, kad jo netrūktų išoriškai. Turinčioms tokį siekį, puikiu pasirinkimu tampa kosmetikos gaminiai su spanguolių ekstraktu.

 

Dar daugiau naudos odai

Tačiau galimybė džiaugtis šviesia bei skaisčia veido oda ar dingusios pigmentinės dėmės, nėra vieninteliai privalumai, kuriuos jums gali pasiūlyti šių uogų ekstraktas. Pastarųjų yra kur kas daugiau:

• užkerta kelią bakterijų bei grybelių veisimuisi;

• natūralus antioksidantas;

• stabdo raukšlių susidarymą;

• ramina jautrią, sudirgusią odą;

• naikina smulkius randelius.

 

Verta naudoti, jei...

Reikalinga jums kosmetika su šių uogų ekstraktu ar ne, nuspręsti bus gerokai lengviau, jei atkreipsite dėmesį į šiuos atvejus:

• nuolat kovojate su bėrimais ar uždegimais;

• siekiate panaikinti randelius, šlakus ar pigmentines dėmes;

• ieškote būdų, kaip aprūpinti odą reikiamu kiekiu vitamino C;

• norite turėti šviesią bei skaisčią odą.

 

Neapsiribokite viena kosmetikos priemone

Kaip matyti, spanguolių ekstraktas turi labai daug privalumų, kurie veda link  svarbiausio tikslo – tobulai atrodančios bei sveikos odos. Savaime suprantama, apie tokią odą svajoja visos dailiosios lyties atstovės, todėl, norint kuo greičiau pasiekti geriausius rezultatus, vertėtų rinktis įsigyti bent kelias priemones, kurių sudėtyje yra spanguolių ekstrakto. Mūsų parduotuvėje rasite toniko, gelio, veido valiklio bei drėkinančios kaukės, tad belieka sudaryti naudingiausią derinį jūsų grožiui puoselėti.

Šios, raudonos spalvos miško puošmenos labai mažos, tačiau būtent jose slypi didžiulė galia, skirta jūsų odai puoselėti. Atminkite tai, kiekvieną kartą, kai užsukate į kosmetikos prekių parduotuvę.