Sudėtis

 

 

Šioje skiltyje rasite trumpus straipsniukus apie mūsų produktų sudedamąsias dalis. Nuo šiol nežinomybė negąsdins ir galėsite be graužaties ir baimės naudoti mūsų grožio produktus. Jeigu radote jums nežinomą komponentą ir neradote aprašymo, parašykite elektroniniu paštu info@natureja.lt ir būtinai atskleisime nežinomybės šydą! Būkime protingi, atsakingi ir išmanūs vartotojai!

Dėkojame, kad įsigijote šį „3-in-1 Multifunctional Eye-care Reviving“ prietaisą! Prašome jį naudoti pagal toliau nurodytas instrukcijas ir įsigilinti į nurodytus saugumo reikalavimus. Pasilikite šį gidą ateities naudojimui.                       Šis prietaisas sukurtas akių zonos odos priežiūrai. Jis nėra skirtas kitokiam naudojimui ar pardavimams medicininiais tikslais.                    &nb..
Skaityti plačiau
Komentarai (0)
6 viename – liekninantis ir kūno formas tobulinantis prietaisas
6 viename – liekninantis ir kūno formas tobulinantis prietaisas   Naudojimo instrukcija   -        Dėkojame, kad įsigijote šį 6 viename – liekninatį ir kūno formas tobulinantį prietaisą. -        Prašome prietaisą naudoti pagal šioje instrukcijoje nurodytas taisykles ir atkreipti dėmesį į toliau nurodytą saugumo informaciją. Pasilikite šią instrukciją ateičiai. -        Šis prietaisas sukurtas kasdieninei odos ir kūno priežiūrai. Jis nėra skirtas kitokiam pan..
Skaityti plačiau
Komentarai (0)
Anticeliulitis prietaisas kunui
Naudojimo vadovas   -          Labai dėkojame, kad pasirinkote šį produktą! -          Prašome prieš naudojimą atidžiai perskaityti ir įsigilinti į šias instrukcijas. Prašome saugiai jas laikyti ateičiai. -          Šis prietaisas sukurtas naudojimui namuose tik kosmetiniais tikslais, jis nėra skirtas jokių ligų gydymui.   Turinys   -          Specifikacijos -  &nbs..
Skaityti plačiau
Komentarai (0)
Daugiafunkcinis nešiojamas grožio puoselėjimo aparatas „Beauty Buffet“
Atgaivinkite savo odą! Naudojimosi instrukcija   -          Dėkojame, kad įsigijote mūsų prietaisą „Beauty Buffet“. -          Prašome naudoti prietaisą pagal šią instrukciją ir atkreipti dėmesį į saugumo informaciją. Pasilikite instrukciją ateičiai. -          Numatytas prietaiso panaudojimas – kasdieninė odos priežiūra. Jis nėra skirtas kitokiam panaudojimui ar pardavimui siejant su medicininiais tikslais.   „Beauty Buffet“ – da..
Skaityti plačiau
Komentarai (0)
Dimetikonolis (Dimethiconol)
  Struktūra Dimetikonolis ir kopolimerai turi reaktyvią hidroksilo grupę viename iš molekulės galų. Ši grupė jungiasi tiesiai prie silikono atomo silikonas-deguonis ryšiu.  Savybės Dimetikonolis dažniausiai naudojamas odos bei plaukų kosmetikos priemonėse dėl minkštinamųjų savybių. Dimetikonolis suteikia priemonėms specifinę tekstūrą, kuri užtikrina lengvą ir malonų priemonių pasiskirstymą ant odos arba plaukų. Oda įgauna šilkinį žvilgesį bei švelnumą, dėl to šis priedas yra sutinkamas daugelyje kosmetikos priemonių. Taip pat turi hidrofobinių savybių ir atstu..
Skaityti plačiau
Komentarai (0)
I-PH-S aparatas grožio puoselėjimui
I-PH-S aparatas grožio puoselėjimui   Naudojimo instrukcija   -          Dėkojame, kad įsigijote šį I-PH-S aparatą grožio puoselėjimui. -          Prieš pradedant naudoti prietaisą prašome atidžiai perskaityti šią naudojimo instrukciją ir pasilikti ją ateičiai. -          Šio produkto paskirtis – normalios odos priežiūra ir jos grožio puoselėjimas. Jis nėra skirtas kitokiam panaudojimui ar pardavimui siejant su medicininiais tikslais..
Skaityti plačiau
Komentarai (0)
I-PH-S aparatas grožio puoselėjimui
Naudojimo instrukcija   -          Dėkojame, kad įsigijote šį I-PH-S aparatą grožio puoselėjimui. -          Prieš pradedant naudoti prietaisą prašome atidžiai perskaityti šią naudojimo instrukciją ir pasilikti ją ateičiai. -          Šio produkto paskirtis – normalios odos priežiūra ir jos grožio puoselėjimas. Jis nėra skirtas kitokiam panaudojimui ar pardavimui siejant su medicininiais tikslais.   Turinys   -  ..
Skaityti plačiau
Komentarai (0)
IPS Miracle Time Revising Complex
Šis prietaisas apjungia tris efektyvias odos priežiūros technologijas – fotonų, jonų / galvaninės srovės ir ultragarso – kurios yra pripažįstamos visame pasaulyje ir plačiai naudojamos grožio industrijoje. Besinaudodami juo reguliariai, panaudosite nepavojingą fizinę energiją, kad suaktyvintumėte odos ląsteles, kraujotaką, pagerintumėte deguonies pasisavinimą, taip sugrąžinant odai jaunatvišką išvaizdą. Su IPS Miracle Time Revising Complex galite: Giliai valyti odą; Giliai drėkinti; Pasipriešinti raukšlėms; Sutvirtinti odą; Kovoti su akne; Raminti odą.   Turinys ..
Skaityti plačiau
Komentarai (1)
IPS Šviesinantis Odos Korektorius
IPS Šviesinantis Odos Korektorius   Naudojimo instrukcija   -          Dėkojame, kad įsigijote šį prietaisą grožio puoselėjimui. -          Prašome naudoti prietaisą pagal šią instrukciją ir atkreipti dėmesį į saugumo informaciją. Pasilikite instrukciją ateičiai. -          Numatytas prietaiso panaudojimas – kasdieninė odos priežiūra. Jis nėra skirtas kitokiam panaudojimui ar pardavimui siejant su medicininiais tikslais.   ..
Skaityti plačiau
Komentarai (0)
Kas yra ATP?
Kas yra ATP? Adenozino trifosfatas (ATP) yra koenzimas, kaupiantis energiją ląstelių medžiagų apykaitos procesams palaikyti. Šioje molekulėje sukaupta energija naudojama nukleino rūgščių formavimuisi, bei kitiems procesams, kuriems reikia energijos, pavyzdžiui, raumenų susitraukimams. ATP molekulė sudaryta iš anglies, vandenilio, azoto, deguonies ir fosforo atomų. Joje yra trys fosforo atomai. Kiekvienas iš trijų fosforo atomų yra centre ir sudaro fosfatų grupę. Fosfatų grupės tarpusavyje yra susietos cheminiais ryšiais, tiksliau fosfatiniais ryšiais. Būtent šiuose ryšiuose yra sukaupta..
Skaityti plačiau
Komentarai (0)
Susipažinkite - šventagaršvė!
Trumpai apie...   Vaistinė šventagaršvė yra skėtinių šeimos atstovas. Augalas dažnai yrau daugiametis, siekia iki 250 cm aukščio. Šakniastiebyje randama balsvo arba gelsvo skysčio, kuris vadinamas šventagaršvės pienu.  Kinijoje auganti šventagaršvių rūšis pasižymi jau nuo senų laikų atrastomis gydomosiomis savybėmis. Tai bene populiariausias gydomasis augalus kinų bei japonų kultūroje.    Gydomosios savybės    Šis augalas ypatingas moterų sveikatai, nes vartojant kaip maisto papildą galima išvengti nemalonių skausmų mėnesinių metų, sumažinti p..
Skaityti plačiau
Komentarai (0)
Ultragarsinis prietaisas veidui stangrinti "NANO SPRAY"
Ultragarsinis prietaisas veidui stangrinti "NANO SPRAY" Naudojimo instrukcija   -        Dėkojame, kad įsigijote prietaisą „Nano Spray with Ultrasonic SPA“. -        Prašome naudoti prietaisą pagal šiame vartotojo gide nurodytas gaires ir atkreipti dėmesį į saugumo instrukcijas. Pasilikite gidą tolimesniam naudojimui. -        Prietaisas sukurtas kasdieninei odos priežiūrai. Kitoks naudojimas ir pardavimai, siejami su medicininiais tikslais, yra nerekomenduojami. &nbs..
Skaityti plačiau
Komentarai (0)
Ultragarsinis prietaisas veidui stangrinti “Ultrasonic Waves Skin Care Machine“ 1      Turinys 2       Techninė specifikacija. 2 3       Saugumo reikalavimai 2 3.1         Naudojimo ir priežiūros reikalavimai 3 4       Sudedamosios dalys. 3 5       Naudojimo instrukcija. 3 6       Valdymo instrukcija.. 4 7       Procedūrų e..
Skaityti plačiau
Komentarai (0)
Vis labiau populiarėja natūrali kosmetika
Dabar vis labiau populiarėja  natūrali kosmetika ne tik visoje Europoje, bet ir pasaulyje. Ir tai nėra atsitiktinumas.  Ji puikiai valo, maitina ir drėkina odą. Be to, sumažėja pavojus, kad naudojant natūralią kosmetiką atsiras kuris nors šalutinis poveikis. Таigi, kas yra natūrali kosmetika? Tai kosmetika pagaminta iš natūralios žaliavos. Natūralioje sertifikuotoje kosmetikoje nėra arba yra palyginti labai nedidelis kiekis konservantų, kurie neleidžia daugintis bakterijoms, kurios gali užkrėsti odą, išskirti kenksmingus toksinus. Mūsų kosmetikoje konservantų kiekis svyruoja nuo 0,0..
Skaityti plačiau
Komentarai (0)